אודות המומלצים

אודות המומלצים

כל המטרה שלנו ושל מומלצים היא לאפשר לכם למצוא בעלי מקצוע בתחום שאתם זקוקים לו במהירות ובנוחות !

אנחנו בוחרים את בעלי המקצוע בקפידה

1

מקצועיות

אנחנו נפגשים ומראיינים את כל בעלי המקצוע פנים אל פנים ומחתימים אותם על נספח תנאי השירות שלנו

2

התמדה

אנחנו בודקים מול הרשויות שבעלי המקצוע הם מורשים בנוסף אנחנו מקיימים עשרות אלפי שיחות עם לקוחותינו מידי חודש ואוספים ומאמתים את חוות הדעת והדירוגים על בעלי המקצוע 

3

רצינות

כדי לעזור לכם לבחור את בעל המקצוע, אנחנו מפרסמים באתר את חוות הדעת והדירוגים שלהם. חוות הדעת והדירוגים נאספים ומאומתים אך ורק על ידי מוקד בקרת השירות שלנו ולכן לא ניתנים לזיוף.

בעל מקצוע אשר לא יעמוד בתנאים לא יוכל להופיע באתר !

זיכרון מהעבר ...

משנת 2015

אי שם בעבר בשנת 2015 הוחלט שצריך לתת פיתרון אמיתי לכל האנשים שמזמינים שירותים של בעלי מקצוע ולא מקבלים את התמורה למה ששילמו או שנעקצים בסכומים גבוהים ואין להם באמת מה לעשות .

אתר המומלצים הוקם כמענה לפיתרון של בעיה זו , באתר המומלצים נמצאים בעלי מקצוע האמינים והמקצועיים ביותר , אם אחד מבעלי המקצוע באתר ידרוש מחיר מופרז על עבודתו או לא יבצע את עבודתו כראוי אז התלונה תגיע ישר לבקרת השירות שלנו ואנחנו כבר נדאג לטפל בבעיה .

כל בעל מקצוע שיהיה הוגן ומקצועי יקבל יותר ויותר המלצות וכך בעצם יופיע במקומות הראשונים באתר וכך יקבל יותק לקוחות מרוצים

הקהילה שלנו היא המשפחה !

השירות שלנו

כמו שהסברנו מקודם , אתר המומלצים בא לתת מענה לכל האנשים שצריכים בעלי מקצוע בתחומים שונים ולא תמיד מקבלים את מה שמגיע להם ולפעמים משלמים מחירים לא סבירים . 

באתר המומלצים יש בקרת גישור אשר באה לגשר בין הלקוח לבין בעל מקצוע במקרה של בעיה . לפעמים בעל המקצוע יכול לדרוש מחיר שללקוח לא נראה ריאלי , בקרת הגישור תבדוק את המחיר הממוצע של שאר בעלי המקצוע בתחום ותקבע מה המחיר שבעל המקצוע יצטרך לדרוש , בעלי המקצוע חתומים על הסכמה של כל מחיר אשר בקרת הגישור תקבע . 

במקרה של תקלה חוזרת או עבודה שלא נעשתה במקצועיות (כשזה באשמת בעל המקצוע ) אז בעל המקצוע יהיה מחוייב לחזור אליכם ולבצע את עבודתו במקצועיות ללא תשלום נוסף 

בקרות אלו נועדו על מנת לגרום לבעל המקצוע לרצות לבצע את עבודתו במקצועיות ובנאמנות בשביל שלא יהיו בעיות ואי נעימות 

באתר המומלצים תוכלו למצוא מאות חוות דעת על בעלי המקצוע וכך בעצם לדעת לבחור בין מה שמתאים לכם . 

צוות האתר עשו עבודה נפלאה בבנייה של אתר המומלצים כדי שלכלל הלקוחות יהיה נוח מאוד לטייל באתר ולהזמין את מה שיצטרכו בקלות וללא בעיות 

על כל נושא שיש לכם בו שאלה תוכלו לשלוח לנו פניה או להתקשר ואנשי הצוות ישמחו לתת לכם שירות ופתרון לשאלות שלכם !

לקוחות מרוצים
98%
בעלי מקצוע מרוצים
96%
יחס הצלחה
97%

עוד כתבות מעניינות