הפיקוח שלנו

הפיקוח והסינון של המומלצים

הפיקוח שלנו

הפיקוח והסינון של המומלצים

מטרתו של אתר מומלצים הוא ליצור בחזרה את האמון בין אנשי המקצוע לבין הלקוחות שלהם . באתר המומלצים יש המון בעלי מקצוע שהם הוכיחו את עצמם כבעלי מקצוע ישרים אמינים ומקצועיים ועל כך הם נמצאים באתר המומלצים . חובת ההוכחה של בעלי המקצוע כוללת כמה שלבים וברגע שיעברו את כולם הם נכנסים לרשימה המומלצת כך שכלל הלקוחות יוכלו להזמין שיקות של בעל מקצוע אמין ומקצועי בראש שקט 

בדיקה וסינון בעלי מקצוע

השלב הראשון

בעל המקצוע יוצר איתנו קשר או אנחנו איתו ומחליטים על תצוגתו באתר .

השלב השני

אנחנו יושבים איתו ובודקים את המחירים שלו לכל השירותים והמוצרים שלו . אם המחירים עומדים בטווח מחירי השוק המקובלים אז אנחנו מתקדמים לשלב הבא .

השלב השלישי

אנחנו בודקים חוות דעת והמלצות קודמות על כעל המקצוע מעבודות שעשה בעברו . כמו כן אנחנו בודקים וותק של בעל המקצוע ואת איכות העבודה שלו .

השלב הרביעי 

אם בעל המקצוע יצא מתאים אז אנחנו נפגשים לחתימה על חוזה בו הוא מחוייב לעמוד בתנאים ולהיות ישר ומקצועי . 

השלב החמישי 

לאחר חתימת החוזה והופעתו באתר המומלצים אנחנו עושים לבעל המקצוע כמה מבחני אמינות כדי לראות אם בפועל בעל המקצוע ישר ואמין ואפשר לסמוך עליו 

בדיקה על ידי חוות דעת

לאחר עבודתו של בעל המקצוע בקרת השירות שלנו לעיתים מתקשרת כדי לקבל חוות דעת על בעל המקצוע .

בקרת השירות בודקת האם העבודה נעשתה במקצועיות והתקלה פותרה והאם בעל המקצוע לקח מחיר הוגן על השירות שלו .

אם בעל מקצוע לא פעל במקצועיות או גבה מחיר יקר מידי אז אנחנו מבררים על בעל המקצוע ובמקרה הצורך גם מסירים אותו מהאתר.

בקרת השירות לא יכולה תמיד להתקשר לכולם בגלל פניות רבות והרבה עבודות שנעשות בפועל לכן חשוב לנו שאתם תשלחו לנו ביקורות על בעלי המקצוע שלכם . הביקורות מפורסמות באתר וכך בעצם תוכלו לעזור לאחרים לבחור את בעל המקצוע הרצוי . 

שירותי גישור במקרים חריגים

במקרים חריגים בהם הלקוח נמצא במחלוקת עם בעל המקצוע מכל מיני סיבות . מחיר , עבודה או שירות אז אנחנו ניתן שירותי גישור בחינם לפי צדק הדברים .

אם אתם חלוקים בגלל המחיר שבעל המקצוע דורש אז אנחנו נברר עם שאר בעלי המקצוע מה המחיר המקובל בשוק וכך אנחנו נקבע אם המחיר שקיבלתם הוא מחיר הוגן .

אם אתם חלוקים בגלל שלדעתכם העבודה לא בוצעה כראוי אז במקרה הצורך בעל המקצוע יצטרך לבצע את עבודתו פעם נוספת כדי שהתקלה תיפתר .

בעלי המקצוע מחוייבים בחוזה שהם חייבים להסכים לכל תנאי בקרת הגישור שלנו וזהו תנאי להופעה באתר . 

עוד כתבות מעניינות