איטום

בפיקוח של המומלצים

איטום

בפיקוח של המומלצים

חיים משה הלוי

עיגעיעיעכיעיעיגכיע חכגענמחגכל ככ כעירעכ חלדגיכ חיכ עלחדיעכ לחדחליע כדחלגיכ לחדגיכ חדגיכ דחכידכחיכע חגכי דלחיכ
%

אמינות

%

מקצועיות

%

מחיר הוגן 

מחירונים קשורים

איטום הוא תחום הכולל מרכיבים עבודות ומוצרים שתפקידם לאטום לנו את המבנה מפני גורמים חיצוניים כמו גשם וכו… ויש קבלני איטום מומלצים תוכלו למצוא כאן באתר .

תפקיד האיטום הוא לבודד את המבנה מפני נוזלים ורטיבות חיצוניים שיכולים להיכנס לבית . כמו כן תפקידו גם לאטום מפני רעשים סביבתיים שיכולים להישמע בצורה מוגזמת בדירה .

איך לזהות בעיית איטום ?

כדי לזהות בעיית איטום לא נדרש המון הבנה או ידע בתחום . מספיק שרואים קצת נזילות בתקרה או נקודה שיכולה להיות חשופה לחיצוניות כבר אפשר להבין שמדובר בבעיית איטום וצריך לטפל בה

איך אוטמים ?

עבודות איטום אמורות להתבצע בכל חללי המבנה בשלבים הראשונים של בנייתם .

מומלץ להזמין מקצוען איטום אחד לשנה כדי שיבדוק את האיטום במבנה ואחד לשנתיים כדי לבדוק את האיטום בדירה .

ישנם כמה סוגים של איטום .

לכל מבנה ודירה יש צרכי איטום שונים וזה תלוי בכמה גורמים : איכות הבנייה והגיל של המבנה , איכות התחזוקה השוטפת , האקלים באזור של המבנה והקומה של הדירה . ידוע שדירות שנמצאות בקומות האחרונות נמצאות בסיכון מנזילות שכן כל המים מתרכזים על גג המבנה ואם אין עבודת איטום וניכוז כמו שצריך אז המים יכולים לחלחל וליצור נזילות .

כמו כן יש איטום גם לחדרים רטובים כמו אמבטיה , מטבח ועוד … ואיטום לחדרים שאמורים להיות ממוגנים כמו ממ"ד

יש חברות שמתמחות בכל מקצועות האיטום ביחד ויש כאלו המתמחות במקצועות איטום ספציפיים כמו איטום וזיפות גגות, שיקום ואיטום מבנים, איטום גגות אזבסט ועוד…

תוכלו להיעזר בבעלי המקצוע בכדי לדעת אם הבעיה שלכם היא בנושא איטום כמו כן תוכלו גם לקרוא חוות דעת על בעלי המקצוע ולהזמין במקרה הצורך .

עוד כתבות מעניינות