ביובית

בפיקוח של המומלצים

ביובית

בפיקוח של המומלצים

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

מחירונים קשורים

המילה ביובית תמיד מעלה אצלנו סיטואציות של סתימות בביוב , הביובית באמת משמשת בעיקר לטיפול במערכת הביוב .

מה קורה כשיש סתימה בביוב ?

לרוב סתימו במערכת הביוב נוצרות בגלל הצטברות לא רצויה של פסולת בצינור כמו חלקי פלסטיק שורשי עצים , ובטון .  כל הפסולת הזו מתקשה בתוך הצינור ויוצרת חסימה לביוב מה שיוצר סתימה חזקה של המעבר .

במקרים רגילים בהם יש סימה רגילה בבית פרטי אז תוכלו להזמין אינסטלטור פרטי שיסדר לכם את הבעיה בזריזות אך כשמדובר במקומות מסחריים גדולים כמו קניון או מפעל נצטרך כלים כדולים יותר ועבודה מסובכת יותר . בשביל עבודות מהסוגים הללו נועד הביובית .

מהי ביובית ?

ביובית הינה משאית הנושאת ציוד מאוד מתקדם כדי להתמודד עם סיטואציות בעיתיות במערכות ביוב גדולות . על הביובית מותקן סיב אופטי ומצלמה אשר מיועדים לצלם את מערכת הביוב מבפנים כדי לאתר את התקלה .

בביובית קיים גם צינור מים בלחץ גבוה שמשמש כדי לפורר את החוסם במערכת הביוב ולנקות את הצינור . כמו כן קיים גם משאבה עוצמתית לשאיבת הפסולת המוצקה והנוזלים המיותרים .

השימושים השונים של הביובית :

התפקיד של הביובית היא בעיקר לטפל בכל תקלה במערכת הביוב ולטיפולי תחזוקה שוטפת למניעת בעיות ותקלות .

הביובית המוכרת והקלאסית מיועדת לטיפול בביובים גדולים אך יש גם ביוביות קטנות שמיועדות למקומות קטנים יותר כמו פירי מעליות ועוד …

ישנם כמה סוגים של ביוביות ולכל בעיה במערכת הביוב ניתן להתאים את הביובית המתאימה לה

בנוסף לכך הביובית מתאימה גם לשאיבה של שירותים כימיים , שאיבת הצפות , שאיבת בורות שומן ועוד…

קיימים בשוק סוגים רבים של ביוביות ורובם כוללות ציוד מתקדם ומקצועי , אך ללא צוות מקצועי ומסור היעלות של אותם ביוביות יכולה להיות מועטה .

על מנת להתמודד עם סתימות בעייתיות באופן יעיל יש צורך וניסיון רב בתחום , כאשר אתם רוצים לבחור ביובית עם צוות מקצועי כדאי לכם להסתכל על חוות הדעת והדירוגים של בעלי מקצוע מומלצים באתר .

עוד כתבות מעניינות