דודי שמש

בפיקוח של המומלצים

דודי שמש

בפיקוח של המומלצים

מחירונים קשורים

דודי שמש קיימים מעל גגות בתים עוד משנות ה70 . לדודי שמש וקולטים יתרונות רבים כמו : חיסכון בחשמל , חיסכון כלכלי וזמינות בכל שעות היממה . יתרונות אלו הופכים אותם לפופולריים מאוד בקרב הישראלים וכנראה שאין כמעט בית בלי דוד שמש

התאמת גודל הדוד למשפחה

ישנם כמה גדלים של דודי שמש ולא כל גודל מתאים לכולם . ישנם משפחות עד 4 נפשות להם יתאימו דודי שמש הנעים בין 80-120 ליטרים . למשפחות עם מעל ל4 נפשות אז יותר יתאים דוד שמש עד 200 ליטרים . אם ברצונכם לדעת איזה דוד שמש מתאים לכם אתם יכולים תמיד להתקשר לבעלי המקצוע באתר ולהתייעץ .

תקלות נפוצות .

למרות יעילותם הרבה של דודי השמש יש גם הרבה תקלות נפוצות שיכולות להשפיע על הדוד כמו הצטברות אבנית . הצטברות אבנית יכולה להופיע מגוף החימום עד לדפנות הדוד . האבנית תופסת מקום בדוד ומקטינה את הקיבולת של הליטרים בדוד ובנוסף גם מוסיפה עליו משקל עודף שאנחנו לא צריכים . אם האבנית מצטברת על גוף החימום זה יכול לגרום למים לא להתחמם . ישנם עוד סוגי תקלות כמו : נזילה , פיצוץ בדוד , החלפת קולטים ועוד … בכל התקלות האלו תצטרכו כנראה בעל מקצוע שיסדר לכם את הבעיות כי הם מצריכות מיומנות רבה וכלים שלא לכולם יש . במקרה של פיצוץ בדוד תצטרכו לקנות דוד חדש .

באתר המומלצים תוכלו למצוא בעלי מקצוע המתמחים בתיקון והתקנת דודי שמש וחשמל מכל הסוגים . בעלי המקצוע באתר המומלצים הינם נמצאים בפיקוח מיוחד מה שהופך את עבודתם למסורה ומקצועית לכל לקוחותיהם . בנוסף תוכלו לקרוא חוות דעת אמיתיות על כל בעל מקצוע ובכך להחליט מי מהם הכי מתאים לכם .

עוד כתבות מעניינות