דלתות

בפיקוח של המומלצים

דלתות

בפיקוח של המומלצים

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

מחירונים קשורים

דלתות

בכל שיפוץ או בניית בית נדרש תכנון נכון של התקנת דלתות ומשקופים . מדידות נכונות והתקנת הדלת והמשקוף

תכנון מקנים מדוייק

בהתחלת התהליך של התקנת הדלת נדרש תכנון מדויק שיקבע את מיקומם של המשקופים עיוורים מה שיקבע את המיקום של הדלתות . כשמתחילים לתכנן מיקומים מומלץ לסמן נקודות ולהשאיר מרווח להתקנה .

חשוב לציין שבקירות גבס אין צורך במשקופים עיוורים . כמו כן צריך לתכנן את את נקודות הפתיחה של הדלת ימינה או שמאלה והחוצה או פנימה . חשוב לציין שגם אם אתם מתכננים להתקין את הדלת לבד אז חשוב ששלב התכנון יבוצע על ידי איש מקצוע לפחות בתכנון התקנה של משקוף עיוור .

ביצוע מדידות

את השלב הסופי של המדידות שכולל בתוכו רוחב וגובה םפתח ועובי של הקיר צריך לבצע לאחר סיום עבודות הגמר כמו בטיוח קירות , ריצוף ועוד…

כשמסיימים עבודות אלו ניתן לדעת במדויק איזה מידות אתם צריכים למשקופים והדלתות , יש לקחת בחשבון שיכולים להיות עוד גורמים שיכולים להשפיע על המדידות כמו פנל נוסף למשקוף ועוד…

עבודת ההתקנה עצמה

את עבודת ההתקנה יש לבצע על ידי צוות של שני אנשים לפחות כמובן שתלוי בסוג הדלת , המשקוף והקיר . באופן הבסיסי לרוב ההתקנה מתחילה בחיבור המסגרת של המשקוף בפתח וקיבוע זמני באמצעות ספייסרים .

לאחר מכן אתם צריכים להרכיב את הדלת ולבדוק שהיא נפתחת ונסגרת כמו שצריך ללא רווחים מיותרים . כשהדלת יושבת היטב צריך להוסיף תומכות ברגליים של המשקופים ובין הקיר למשקוף מכניסים קצף פוליאוריטן שהוא סוג של חומר הדבקה .

לאחר שהחומר מתייבש צריך להסיר את תומכות הרגליים במשקוף ולחבר את ההלבשות של הדלת . במקרה שיש לכם משקוף עיוור או קיר גבס אז אפשר במקום התומכות פשוט להבריג ברגים קטנים שיעשו את העבודה .

כמובן שאת כל זה אתם יכולים גם לעשות לבד אך אם אתם מרגישים שאתם רוצים חיים קלים יותר אז תוכלו לבדוק על בעלי מקצוע בתחום דלתות ולקרוא עליהם חוות דעת ובכך להחליט מי מתאים עבורכם .

עוד כתבות מעניינות

טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירה

עוברים דירה ? הנה 20 טיפים למעבר דירה אנחנו יודעים שלעבור דירה זה לא הדבר הכי כיף אבל בשביל זה אנחנו פה . קבלו 20

קרא עוד »