הדברות

בפיקוח של המומלצים

הדברות

בפיקוח של המומלצים

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

מחירונים קשורים

הדברות

אם גם לכם נמאס מלראות ג'וקים בכל פינה בבית אז כנראה שאתם צריכים לעשות הדברה על מנת לפתור את הבעיה. לפני שאתם מחליטים על מדביר אתם צריכים לבדוק שהוא מקצועי ואמין ושהוא משתמש בחומרים איכותיים שלא יזיקו לבריאות שלכם . קרו מקרים בשנים האחרונות בהם היו מקרי מוות כתוצאה מחומרים מסוכנים של מדבירים לא מקצועיים ולכן אתם צריכים לשים לב.

סוגי הדברות

ישנם כמה סוגי הדברות כמו : הדברות מזיקי עץ , הדברת פולשים , הדברת פרעושים והדברת פשפשים . כמו כן ישנם גם הדברות לסוגי זוחלים כמו : הדברת מכרסמים , הדברת לטאות והדברת יונים . הדברת ג'וקים היא ההדברה הנפוצה ביותר בתחום ההדברות וזו הדברה שכמעט כל בית בישראל מבצע . לרוב חומרי ההדברה מתאדים בזריזות ואינם מזיקים לבריאות שלנו כמו שהיו מזיקים בעבר , כנו כן חומרי ההדברה מגיעים ללא ריח מה שגורם לשגרה להמשיך מבלי שנרגיש בכלל שעשינו הדברה .

כמה זמן ההדברה ?

ההדברה עצמה לוקחת כמה דקות וזו בהתאם לגודל הדירה ולשטח ההדברה , לפני ההדברה צריך לפנות את המקום מחפצים יקרים , חיות מחמד ואף לצאת בעצמנו מהבית . כשמדובר בהדברת ג'וקים צריך לשהות מחוץ לבית כשלוש שעות אבל כשמדובר בבעלי חיים יש לשהות כ6 שעות ואפילו יותר . חשוב מאוד שתדעו איזה סוג הדברה מתאימה לכם לפני הביצוע .

ביצוע ההדברה בשטח

חומרי ההדברה לרוב מגיעים בצורות שונות . יש חומרי הדברה נוזליים שמגיעים בגזית או אבקות ויש חומרי הדברה מוצקים בצורת טבליות אשר מפזרים באזור הבעייתי . את סוגי החומרים מתאימים לפי סוג ההדברה שהולכים לבצע .

באתר המומלצים תוכלו למצוא בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים בתחום הדברות , כל המדבירים באתר נבדקו והם אמינים ומקצועיים ומשתמשים בחומרים איכותיים , כמו כן תוכלו לקרוא חוות דעת על המדבירים השונים ולהחליט מי הכי מתאים לכם .

 

עוד כתבות מעניינות

טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירה

עוברים דירה ? הנה 20 טיפים למעבר דירה אנחנו יודעים שלעבור דירה זה לא הדבר הכי כיף אבל בשביל זה אנחנו פה . קבלו 20

קרא עוד »