הובלות

בפיקוח של המומלצים

הובלות

בפיקוח של המומלצים

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

מחירונים קשורים

הובלה

ביום ממוצע בישראל מתבצעים מאות הובלות אם לא יותר , כאשר תקופת השיא היא בקיץ . ההובלות מתקיימות בכל הארץ כשאר ההובלה המוכרת עלינו ביותר היא הובלה שמתבצעת כאשר אנו עוברים דירה או שוכרים דירה חדשה . הובלות יכולות להתקיים לא רק לבתים אלא גם למשרדים ולכן יש לתאם מראש עם חברת ההובלה .

סוגי הובלות

ישנם 2 סוגי הובלות

הובלות קטנות – אלו הובלות שנועדו למשפחות קטנות לרוב ללא ילדים ככה שאין הרבה חפצים .

הובלות גדולות – הובלות שנועדו בעיקר למשפחות גדולות מרובות ילדים ונפשות שיש להם הרבה מכשירי חשמל שונים והרבה רהיטים . הובלות גדולות נועדו גם למשרדים גדולים ולמפעלים .

תכנון מעבר דירה

אם אתם מתכננים לעבור דירה רצוי שתעשו זאת בחורף או בסתיו ורצוי בתכנון מראש . הסיבה להמלצה על תקופה זו היא כי מחירי ההובלות הם נמוכים יותר ביחס לקיץ עקב ביקוש נמוך להובלות בתקופות אלו . יש לקחת בחשבון גם את שעת ההובלה , יש הבדל רב בהובלה בשעות הבוקר לבין הובלה בשעות הערב . בערב מחירי ההובלה זולים יותר מאשר בבוקר ובצהריים אך לא תמיד עובדי ההובלה יהיו בשיא הריכוז והכוח בערב כך שאם אתם רוצים עובדים מרוכזים ופחות עייפים אז אולי כדאי שתשקלו לקחת הובלה בשעות הבוקר .

בהרבה מקרי הובלה קורים המון בעיות של שבירת חפצים כתוצאה מהובלה רשלנית . באתר המומלצים תוכלו למצוא מובילים מקצועיים שעושים את עבודתם בקפידות וביעילות ואשר נבדקו על ידי הפיקוח שלנו . תוכלו גם לקרוא חוות דעת על המובילים ולהבין את רמת מקצועיותם ובכך לבחור לכם מוביל שיתאים לכם .

עוד כתבות מעניינות