מחירון איטום

בחישוב צוות המומלצים

מחירון איטום

בפיקוח של המומלצים

מחירון המומלצים לשירות זה מציג את הטווח המומלץ לעבודות הנפוצות בתחום. אנו קובעים את המחירון על פי סטטיסטיקה של אלפי עבודות שבוצעו בפועל ונאספו על ידי בקרת השירות והפיקוח שלנו .  המחירים המצוינים כאן הם המחירים המקובלים בשוק לעבודות בסיסיות ואינו כולל אלמנטים שונים שעשויים להשפיע על המחיר הסופי .

המחיר נוגע למ"ר לגג בגודל של 100 מ"ר עד 200 מ"ר ולא כולל עבודות נוספות כמו פירוק דודי וכו' , במקרים בהם הגגות גדולים יותר מקובל להפחית כ-10% מהעלות למ"ר
70₪
– 30₪

בעלי מקצוע קשורים

איך אנחנו קובעים את המחירונים

אנחנו אוספים את המחירים של כל בעלי המקצוע שלנו

אנחנו מצליבים את המידע עם העבודות שנעשו בפועל

אנחנו עושים חישוב ממוצע וטווח גבוה ונמוך ומפרסמים באתר

אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לעשות לפני שנכנסים לבית חדש או משופץ זה לבדוק את איטום הבית בין אם זה דירת גג או בית פרטי. איטום לא כראוי עלול לגרום לטפטופים בחדרי הבית, כך שאתה עלול למצוא את עצמך בתוך שלולית במיטה שלך באמצע החורף. לכן חשוב להקפיד על איטום גג אשר מותאם לסוג הדירה שלך. חשוב שאיטום הגג יעשה ע"י קבלן איטום מנוסה ומקצועי. באתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תוכל למצוא את בעלי המקצוע המקצועיים ביותר בכל רחבי הארץ מהמרכז ועד הדרום ולראות את מחירון איטום . 

אילו סוגי איטום קיימים?

קיימים סוגים איטום שונים ההתאם לצורכי ביתכם ובהתאם לגורמים שונים כגון: גיל הבית ואיכות הבנייה, איכות התחזוקה שנעשתה בעבר, אזור המגורים ותנאי האקלים שלו, קומת הדירה ועוד. כמו כן, ישנם חדרים רטובים ולא רטובים. החדרים הרטובים כוללים:  חדר אמבטיה,  חדר שירותים, מטבח והם רגישים יותר לנזילה מאיטום לא כראוי, לעומת חדרים שהם לא רטובים כגון: מרפסת שחשופה לבחוץ או ממ"ד וכו'. תוכל כמובן למצוא גם אנשי מקצוע אשר מתמחים באיטום חדרים, איטום וזיפות גגות, שיקום ואיטום מבנים, איטום גגות אזבסט וכו' ואף לקבל מהם ייעוץ והכוונה.

מתי יש לבצע איטום?

את האיטום יש לבצע בסמוך ליציקת היסודות של המבנה החדש, הפעולות הראשונות של האיטום מתבצעות אז על מנת שאיכות האיטום ויעילותו יישארו לאורך שנים רבות וישפיעו על עתידו של המבנה.

מאחר שהאיטום משפיע על אורך חיינו חשוב שהוא יהיה אטום היטב לא חסר או פגום, וכן להמשיך לתחזקו כל שנה על מנת לבדוק את תקינותו של המבנה. כמו כן, תוכלו להזמין בדיקת איטום בדירות כל שנתיים.

חשוב לעשות את האיטום לפני בוא החורף לפני שנגרם נזק כלשהו. כך שאם עברתם לדירה חדשה? או שיפצתם את הדירה יש לבדוק את האיטום ובאיזה שיטה השתמשו לאטום את הגג בטרם תזמין איש מקצוע לאיטום גגות. לרוב האחריות על איטום גגות הינה ל-10 שנים.

באיגוד הישראלי לבעלי המקצוע תמצא את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום מכל רחבי הארץ.

עוד כתבות מעניינות